Про компанію

Вітаємо Вас в інтернет магазині «CAFE DAVINCI»

 

В одному місці, в один час ви можете купити все! Caffe Davinci не інтернет-магазин, ми - інтернет-супермаркет! В асортименті наших товарів представлені кавовеобладнання, велика і дрібна побутова техніка, фото-відео, аудіо техніка, все для саду та городу, а також великий вибір напоїв (кава, чай, капучіно).

 

Ви недавно відсвяткували переїзд і займаєтеся облаштуванням нового будинку? Відкрили офіс і шукаєте сучасне обладнання? Тепер вам не потрібно перебирати безліч сайтів в пошуках актуального товару. Зручна навігація нашого сайту забезпечить швидкий пошук необхідної речі, а повна інформація про покупку допоможе зробити оптимальний вибір.

 

З 2011-го року ми представляємо тільки високоякісні товари від всесвітньо відомих виробників. Високий рівень сервісу відрізняє Caffe Davinci від інших компаній. Головне для нас - це ваш комфорт і задоволення. Зручне і швидке обслуговування ми втілили в інтерактивній системі спілкування з клієнтами в On-line форматі. Виникли питання? - Із задоволенням відповімо на кожне.

 

Будьте в курсі останніх новин! Всі корисні і актуальні статті ви можете знайти в нашому розділі «Інформація».

 

Співпраця з авторитетними постачальниками підтримує високу репутацію протягом всього нашого існування. Ми продовжуємо розвиватися завдяки вам, нашим клієнтам, тому завжди прислухаємося до ваших побажань щодо сервісу обслуговування і асортименту, які ви можете повідомити за телефоном або e-mail, зазначених на сайті.

 

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваш номер мобільного телефону, і наші оператори з вами зв'яжуться протягом години, також ви можете залишити ваш коментар.

Leave this empty: